Příspěvek z prázdninových OL

Vážená Ostrožanko, Ostrožane, spoluobčané, voliči.

My všichni máme v kolonce trvalé bydliště uvedeno město Uherský Ostroh. Je to náš domov, ke kterému nás váže citový vztah, na který jsou vázány naše emoce, ke kterému cítíme sounáležitost. A tak jistě chceme, abychom se zde cítili spokojení a šťastní. Ano, možná to zní jako klišé, ale ono je to tak. Volební sdružení NAŠE MĚSTO - Sdružení Občanské demokratické strany a nezávislých kandidátů chce o toto usilovat ze všech svých sil. Dovolte mě, jako lídrovi tohoto sdružení, ostrožskému rodákovi a patriotovi, abych Vás oslovil a požádal o Váš hlas pro naše sdružení. Naše kandidátka nabízí super lidi a velké pracanty, se zkušenostmi i elánem, kteří vidí ve městě Uherský Ostroh velký a jedinečný potenciál, na kterém se chceme s plným a poctivým nasazením, kreativitou a pokorou podílet. Myšleno, podílet se na všestranném rozvoji města. V době, kdy osobnosti z naší kandidátky o dění ve městě rozhodovaly, bylo naše město lídrem v regionu, byla realizována řada velkých projektů, které rozvíjely potenciál města a dodnes přináší užitek. Spousta z Vás zajisté sdílí i náš názor, že náš Ostroh už několik let nevzkvétá. Chceme-li nepříznivou situaci změnit, je třeba lidem, kteří se na úpadku města podílí, vystavit červenou. V podzimních komunálních volbách bude ta příležitost. Prosím, popřemýšlejte o nabídce, kterou Vám nabízí naši kandidáti v podobě zkušeností, pracovitosti a ochotě spravovat věci veřejné.

Již nyní Vás žádám, určitě přijďte ve dnech 23.-24.9.2022 ke komunálním volbám, aby Váš volební hlas pomohl k nastartování prosperity Uherského Ostrohu.

Naše zásady OTEVŘENOST, ODPOVĚDNOST, KOMUNIKACE A SOUNÁLEŽITOST jsou jistě zárukou.

 Díky.

 Jiří Chlup, lídr kandidátů sdružení „Naše město“


Vytisknout  

Free Joomla templates by L.THEME