Vyjádření našeho lídra

Dobrý den, paní Zelienková.

 Nechápu proč se na FB navážíte do lidí jako Mgr. Vlastimil Vaněk, co něco dokázali udělat pro město Uherský Ostroh. V letech 1998-2010 byl zvolen starostou s největším počtem hlasů a výsledky jeho práce jsou neoddiskutovatelné. Jako zastupitel působí dodnes. Ale už vůbec nechápu proč popíráte co jste uváděla na veřejném zastupitelstvu, které se konalo ve sportovní hale ohledně zimního stadionu a co jste uváděla do Ostrožských listů (viz.příloha). Za stanoviskem, co jsme uvedli v našem posledním předvolebním letáku NAŠE MĚSTO, kde uvádíme „Ostrožské paradoxy“, stojíme naše celé seskupení NAŠE MĚSTO a samozřejmě i já, jako lídr.

 Pak už je to jen na voličích.

 Díky a hezký den.

 Ing. Jiří Chlup


Vytisknout  

Free Joomla templates by L.THEME